tren

PFS3211-8GT-120

8 Port Gigabit PoE Switch (8GE PoE + 1GE + 2GE SFP, 120W PoE)

  • Katman 2 Sertleştirilmiş PoE switch
  • MAC otomatik çalışma ve yaşlandırma, MAC adres listesi kapasitesi 4K
  • IEEE802.3af, IEEE802.3at ve Hi-PoE standardı
  • Uyumlu IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab / z ve IEEE802 .3X standartları
  • Metal yapıyı benimser
  • Endüstriyel geniş çalışma sıcaklığı tasarımı: -30 ° C ~ + 65 ° C
  • Yüksek koruma sınıfı, ortak modu destekler 4KV, diferansiyel mod 2KV
  • Çift güç yedeklemesini destekler

 

Açıklama

ModelDahua PFS3211-8GT-120 Teknik Özellikleri
 

Ethernet Port

8 * 10/100 / 1000Mbps Base-T (PoE güç kaynağı)

1 * 10/100/1000 Mbps Temel-T

2 * 1000Mbps Base-X

PoE Güç TüketimiPort1 & 5 ≤60W, Port2 ~ 4 ve Port6 ~ 8≤30W, Toplam güç≤120W
PoE ProtokolüIEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE +), Hi-PoE
Switch Kapasitesi33Gbps
Paket İletme Oranı16.37Mpps
Paket Tampon Bellek1.75MB
MAC Tablo Boyutu4K
Akış KontrolüVarsayılan olarak etkinleştirme
Uygulama Nem10%~90%
GüçDC48 ~ 57V
Yıldırım KorumasıOrtak Mod 4KV

Diferansiyel Mod 2KV

ESDTemas deşarj: ± 6kV

Hava tahliye: ± 8kV

Çalışma Koşulları-30 ℃ ~ 65 ℃
Net Ağırlık0.62kg
Boyutlar150 mm x 110 mm x 42 mm
Aksesuarlar
PFT39501.25G 850nm, 500m, LC, Çok modlu
PFT39601.25G 1310 / 1550nm, 20km, LC, Tek modlu
PFT39701.25G 1550 / 1310nm, 20km, LC, Tek modlu

Ek bilgi

Kategori

Network Ürünleri

Marka

Dahua

Port Sayısı

8

Port Hızı

Gigabit

POE

Var

POE Gücü

120W

Fiber Port

Var

Whatsapp
Mena Teknoloji
Mena Teknoloji
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?