tren

Hakkımızda

Neler Yapıyoruz

Tüm güvenlik ihtiyaçlarınızı tek noktadan karşılamanın konforunu yaşayın. Elektronik güvenlik sektöründe yenilikçi ve öncü birçok dünya markasının dağıtım, proje, satış ve satış sonrası hizmetlerini, en üst düzeyde müşteri memnuniyeti hedefiyle sürdürmekteyiz. Güçlü stok yapımızla, rekabetçi fiyatlar ve ürünler sunuyor, kazan-kazan prensibiyle çalışıyoruz. Her hafta yaptığımız kampanyalarla karlılığınıza katkı sağlarken, iş ortaklarımızın da zorlu piyasa koşullarında karlı iş ortaklığı geliştirmesine katkı sağlıyoruz. Projelerinize fiyat vermekten daha fazlasını yapıyoruz. Güçlü markalarla projelerinizde destek olabilmek için hattın diğer ucunda bekliyoruz.

Çözüm Ortağınız
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Güvenilir Hizmet
  • Sektörün Lider Markaları
  • Güçlü Kadro
  • Uygun Fiyat
  • 7/24 Teknik Destek
Zayıf Akım Projelerinizde Tam Destek
Uçtan uca sunduğumuz hizmetler ve tecrübeli kadromuzla projelerinizde yanınızdayız.
Projelerinizi Buradan Gönderebilirsiniz.
Misyonumuz-Vizyonumuz

Bilişim sektöründe, alanında lider markaların geniş ürün yelpazelerini üstün hizmet kalitesi ile iş ortaklarımıza sunmak
Takım çalışmasına endeksli bir kurumsal kültür anlayışıyla; müşterilerimize en yeniyi,en güzeli, en kısa zamanda ulaştırmak, Yeniliklere daima açık, yüksek teknolojiye duyarlı kalmak,
Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, beklentileri en hızlı şekilde karşılamak, Ekibimizin motivasyon ve moralini zinde tutmak.

Kalite Politikamız

Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamıyla cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir.
Hizmette hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak” ve “Sıfır Hata”dır. İmal etmekte olduğumuz hizmetlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkedir. Ar/Ge ve Hizmet Geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin hizmetler tasarlamaktır.

Whatsapp
Mena Teknoloji
Mena Teknoloji
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?