tren

PFS5424-24T

20 Port L2+ Yönetilebilir Switch (20GE + 4GE Kombo SFP + 1 Konsol)

  • Güçlü İşleme Kapasitesi
  • Mükemmel Güvenlik Kontrol Stratejisi
  • Mükemmel Güvenilirlik Koruma Mekanizması
  • Kullanışlı Yönetim ve Bakım

 

Kategoriler: , Etiketler: , , ,

Açıklama

Model Dahua PFS5424-24T Teknik Özellikleri
Arayüz10/100/1000BASE-T port x 20

Combo 1000BASE-T/SFP port x 4

Yönetim Port1 Konsol port
Reset ButonBir Restore Factory Default Düğmesi
Switch Kapasite350Gbps
Paket Forward Oranı35.7Mpps
Çalışma Koşulları-10 ila 55 ° C’dir
Dayanıklılık Koşulları-40 ~ 70 ° C
Çalışma Nemi% 5 ~% 95 Yoğuşmasız
Boyutlar440 (L) x 285 (W) x 44.5 (H) mm
Net Ağırlık<5kg
Giriş VoltajıAC: 110 ~ 240V / 50 ~ 60Hz
Güç Tüketimi<50W
Hizmet Özellikleri
Protokol StandardıIEEE 802.3ad, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az
MAC Tablo32K
VLAN4K

Port tabanlı VLAN

802.1Q Standart VLAN

MAC tabanlı VLAN

Protokol tabanlı VLAN

Spanning TreeSTP

RSTP

MSTP

Loop KorumasıERPS
Loopback AlgılamasıMevcut
Port ToplamaEn fazla 14 toplama grubu ve her grup için 8 GE portu

LACP, Manuel toplama

MirrorBirden çok port mirroring mevcut, yansıtma kaynak port miktarı için sınırlama yok.
Akış KontrolüYarı basınçlı tip kontrollü yarı dubleks mevcut
PAUSE çerçevesine dayalı tam dubleks mevcut
Port Hız LimitiMevcut
IP YönlendirmeStatik yönlendirme
MulticastIGMP Snooping

MVR (Multicast VLAN Kaydı)

DHCPDHCP İstemcisi

DHCP Sunucusu

DHCP Snooping

Storm EngellemesiBroadcast üzerindeki storm engelleme, multicast, unicast
Güvenlik ÖzellikleriDonanım IP ACL, MAC ACL, VLAN ACL’yi destekliyor.

Donanım, porta dayalı IP + MAC bağlamayı destekler.

IP Kaynak Korumasını Destekleme

ARP Algılamayı Destekleme

IEEE802.1x port kimlik doğrulamasını destekleme

Yarıçap Kimlik Doğrulaması mevcut

Kullanıcı sınıflandırma yönetimini ve parola korumasını destekleme

Sistem KorumasıKonfigürasyon dosyası upload/download mevcut

Güncellenmiş paket yükleme

Web üzerinden default moduna çekme

Sistem log mevcut

PING

Network YönetimiWEB (http ve https protokolü)

CLI

Telnet

SSH 2.0

SNMP

RMON

LLDP

NTP istemcisini destekleme

Aksesuarlar
PFT39501.25G 850nm, 500m, LC, Çok modlu
PFT39601.25G 1310 / 1550nm, 20km, LC, Tek modlu
PFT39701.25G 1550 / 1310nm, 20km, LC, Tek modlu

Ek bilgi

Kategori

Network Ürünleri

Marka

Dahua

Port Sayısı

24

Port Hızı

Gigabit

POE

Yok

Fiber Port

Var

Whatsapp
Mena Teknoloji
Mena Teknoloji
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?