tren

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Mini tip normal (ödeme sistemsiz) şarj istasyonu, üç fazlı(3P) 32A (22kW) seviyesine kadar şarj akımına sahip olup, aracın kapasitesine göre değişim gösteren sürelerde şarj edebilmektedir. İstasyon, temel gereksinimler olarak tüm araçlara uyumlu standart özellik ve korumaları içermektedir.

Datasheet

İstasyon, dijital ekran, süre ölçer gibi fonksiyonlar içermektedir. Dijital ekran; akım ayarı ve şarj süresi bilgilendirme/yönlendirme içermektedir. Üzerindeki buton ile akım ayarı yapılabilmektedir. Daha düşük akımlar için fiş adaptör kablosu ayrıca sipariş edilmelidir. Opsiyonel olarak buton yerine RFID kart kullanılabilmektedir.

İstasyon, IEC 62196 standartlarında 1 adet Mod-3 Tip-2 şarj prizine sahiptir. CEE tip giriş fişi ve ilave adaptörler ayrıca sipariş edilmelidir.

Şarj kablosundaki fiş, istasyon üzerindeki prize takılarak şarj işlemi gerçekleştirilmektedir. Şarj fişi, içerisinde araç ile istasyon arasındaki iletişimin kurulması için özel bir yapıya sahiptir. Bu iletişim, şarj fişinin doğru takılıp takılmadığı ve kablonun şarj akımı kapasitesi bilgilerini içerir.

İstasyonda gerçekleştirilen tüm elektrik ve elektro-mekanik fonksiyonlar GERSAN Elektrik bünyesinde geliştirilmiş bir YERLİ ve MİLLİ elektronik şarj kontrol sistemi ile kontrol edilmektedir.

İstasyon, Mini tip IP65 standartlarında plastik gövdeye sahiptir.

Teklif Formu

  Şartname:

  Proje:

  Whatsapp
  Mena Teknoloji
  Mena Teknoloji
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?